O nas

Szkoła Jazdy Sztymala to wykwalifikowana kadra instruktorow i wykładowców, która za cel stawia sobie jak najlepsze wyszkolenie osób ubiegajacych się o prawo jazdy.

Każdego roku uczestniczymy w szkoleniach i kursach, aby pogłębiać wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje, co pozwala nam na jeszcze lepsze szkolenie kandydatów na kierowców.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji kadry instruktorskiej, oraz sumienności naszych kursantów osiągamy coraz lepsze wyniki.

O wysokiej zdawalności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia między innymi od Prezydenta Miasta Wałbrzycha, czy Dyrektora WORD Wałbrzych.

Cztery lata z rzędu osiągneliśmy najwyższą zdawalność wśród szkół nauki jazdy w powiecie wałbrzyskim, a instruktorzy otrzymali indywidualne wyróżnienia.

Dysponujemy trzema samochodami które są przystosowane do zdawania egzaminów państwowych. W związku z tym ucząc się na aucie ośrodka możemy przystąpić na nim do swojego egzaminu, co z pewnością ułatwi opanowanie stresu i pomoże w osiągnięciu pozytywnego wyniku.

Jeśli myślisz o karierze zawodowego kierowcy, również się na nas nie zawiedziesz. Nasza wiedza, która zostanie Ci przekazana nie jest oparta jedynie na suchej teorii, lecz na bogatych doświadczeniach i praktyce.

Po ukończonych kursach na wyższe kategorie pomożemy Ci w otrzymaniu potrzebnych świadectw kwalifikacji do przewozu osób lub rzeczy, abyś stał się pełnoprawnym kierowcą zawodowym.

Jeżeli wykonujesz już zawodowo przewóz drogowy zapraszamy na szkolenia okresowe obowiązkowe co 5 lat.

W naszej szkole w cenie kursu otrzyma się gwarancję profesjonalizmu. Z nami nie tylko zdasz egzamin ale również uzyskasz wiedzę i umiejętność bycia dobrym kierowcą.